Команда IK-architects розробила концепцію дизайн-проекту офісу відділу маркетингу команди Дія.

Головна ідея планувального рішення – об’єднання простору задля креативної робота; але враховуючі різні функціональні зони, та комунікаційні перетини між ними.
По-перше, ми пропонуємо об’єднати три кімнати в один простір для ефективної роботи.
По-друге, виділяємо meeting room, як окрему кімнату перемовин. Для цієї цілі ми обрали зону зліва від входу в приміщення. Meeting room не потребує наявності природнього освітлення, тому ця зона освітлюється крізь скляну перегородку, що має дихроїдне забарвлення.
Планувальне рішення передбачає розміщення робочих місць біля віко. Максимальна кількість робочих місць, згідно норм ергономіки, 31 шт.
На протилежній фасаді стіні розміщенні: гардероб для верхнього одягу, шафа прибирального інвентарю та систему зберігання з відкритими полицями на глухими шухлядами, яка перетікає в меблевий блок кухні.
Кухня – це функціонально необхідний елемент ( холодильник, мікрохвильовка, каво машина, мийка та системі зберігання), котрий не завжди має бути на загальному огляді. Ми пропонуємо використовувати систему розсувних, прихованих дверей. Таким чином, при необхідності уся робоча поверхня кухні ховається і видно тільки лаконічні графітові фасади. Також ця меблева система утворює «портал», в якому розташовано двері до сан. вузла. Двері та кухонний фартух – це візуальній акцент, в якому також використовується дихроїдне забарвлення
Центральну частину приміщення ми пропонуємо перетворити на зону відпочинку, обговорення та brain-stormів. Це вільна зона, с модульним диваном, котрий об’єднує дві робочі зони; комунальний стіл, за яким можна вільно працювати, обідати на проводити невеликі командні наради.
Площа санвузлу дозволяє виділити дві окремі кабіни та загальну зону з рукомийником.

Детальніше ознайомитися з проєктом можна за посиланням Офис команды Дія